Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mechnical

  1. Mechanical Keyboard Keychron K8

    Mechanical Keyboard Keychron K8

    Пошо се подновив со сет МХ, нема поента keychron-ов да фаќа прашина така. После проценка ќе иде на продажба. Детали: Keychron K8 Wireless Mechanical Keyboard, Gateron Optical RGB Backlight Aluminium Red Switch, Hot-Swappable. дополнително, во цената би следеле и 2 сета со по 70 свичови -Optical...
На врв Дно