• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mcafee

 1. Lokvan

  McAfee LiveSafe, впечатоци и краток опис

  Вчера инсталирав McAfee LiveSafe. Еве првични впечатоци и мислење... - Фалат опции за подесеување. На пример, exclude може само за фајл ама не и за фолдер/и. - При on-demand или real-time скенирање не може да се подеси акција за најдениот „престапник“. Може само после од карантин да се вратат -...
 2. uradi_sam

  Уште 20 часа бесплатен McAfee AntiVirus Plus (100% Discount)

  Како што некој пред ова објави за Аваст, сеа има за McAfee Antivirus Plus (100% Discount) на следниот линкови: http://www.windowsdeal.com/w/mcafee-antivirus-plus-discount-coupon-code/ http://www.windowsdeal.com/ (Се извинувам ако темава не е за овде, или е лошо средена, ама брзината ми беше...
На врв Дно