• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

maus

  1. hpetrovski

    Продавам ultralight гејминг глувчиња

    Eshark Naginata со минимални weight reduction модификации (led diffuser, шмирглан долен дел, scroll led pcb) и Kailh GM4.0 кликови - 1500 ден. Natec Genesis Xenon 800 (бејсикли жичан Pwnage Ultra Custom) - блокиран лед diffuser внатре и скрол лед, иди со тегчиња и заден капак без дупки. Би...
На врв Дно