Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

matrix

  1. Нов мајнинг риг 3060ti 377+ mhs

    Нов мајнинг риг 3060ti 377+ mhs

    Ригот е склопен денеска, сетиран на Simplemining со најновиот NB miner, копа 377+mhs на Eth, Следува со 1 година писмена гаранција на графичките. матична со 6 слота и 2x 850W 80+ gold PSU. цена: 4400 евра. контакт: 077 638 126
На врв Дно