Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

matrexx 55

  1. ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

    ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

    Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење. Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB контролер, штрафови и standoffs. Со куќиштето следуваат и два Deepcool GS 120mm вентилатори купени исто од Анхоч.
На врв Дно