• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

maticna ploca c2d ddr2

  1. zipi123

    Kupuvam LGA 775 ploca

    LGA 775 ploca da poddrzuva c2d max, plakjam 500den.Ponudi vo poraka.
На врв Дно