• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

матична 9та генерација

  1. Garfield'

    Од каде можам да нарачам 9th gen H310-A PRO mining матична?

    Здраво Планирам овој месец матична со 9та генерација да земам за мининг,барав по нет. и најдов една H310A-PRO Дали можам да ја порачам диреконо од вебсајтот? Или ако не од ebay да пробам? MSI Global
На врв Дно