• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

матич

  1. IcePick

    Проценка Maximus VIII Ranger

    Ќе замолам за проценка за матичната од насловот, гаранција нема. Линк до моделот: Maximus VIII Ranger Слики:
На врв Дно