• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mate 10 pro

  1. gremlin

    Huawei Mate 10 Pro 6/128 Mocha Brown

    Продавам мобилен Huawei Mate 10 Pro 6/128 дуал сим, модел BLA-L29, боја Mocha Brown комплет во оригинално пакување со уште 6 месеци гаранција од Нептун. Телефонот е во одлична состојба едино има козметички гребнатинки во екранот бидејќи е користен без заштитно стакло, во страните и позади е како...
На врв Дно