• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mastervu

  1. Lazarko

    Gateway 2000 P5-75 (реставрација)

    Благодарение на член на форумов – @masterwu , еден прекрасен Gatеway 2000 – p5-75 „падна“ во мои раце. Во следниов текст, се надевам ќе ви доловам какво задоволство ми претставуваше „реставрацијата“ на оваа вредна машина. Сакам уште еднаш да му се заблагодарам на Masterwu за неговиот фер и...
На врв Дно