• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

massdrop

  1. Lokvan

    MassDrop

    Купувал некој од MassDrop, да сподели искуства? Идејата (наводно) е дека кога ќе соберат доволно заинтересирани за некое групно купување, цената на производот е поевтина од таа на другите продавачи. Гледам дека неколку респектабилни форуми има теми каде дискутираат купување од MassDrop, и во...
На врв Дно