• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

машински

  1. Martin1992

    Мислење за факултетиве

    Ај добар ден.. Вака, за некој ден се уписите па пошто сеуште немам одлучено ако може мала помош :) Ги разгледувам Машински и Финки.. На Машински се мислам меѓу "Индустриски дизајн" и "Моторни возила" Физиката ми иде, не сум некој експерт али со малце загревање на столчето реално можам да ја...
На врв Дно