Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

машина

  1. Alek7

    Каде може да се најде мини сушара за алишта

    Здраво дечки, Барам мини сушара за алишта. Дали некој знае каде се продават мини сушари за алишта? Бидејќи сум ограничен со простор, барам мини сушара за алишта која би ја сместил во просторот помеѓу машината за перење алишта и бојлерот. Не можам да идам со сушара од 7 kg која е висока околу 85...
На врв Дно