Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

marshall

  1. Marshall Major III

    Marshall Major III

    Дајте проценка/понуда за слушалчињава, Marshall major III (cord version). Купени се од player.rs, некористени се, само ги пробав и поради исклучително малите перничиња, не ми се комфорни за користење. . Што би рекол џуниор, не е до слушалките - до ушите е
На врв Дно