• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

management

  1. zeroscience

    I Own Your Building (Management System) - Security Research Report

    Линк: https://www.zeroscience.mk/files/ioybms_gk_2019.pdf
На врв Дно