Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mail

 1. R

  problem with Outlook2016

  Имам проблем со Outlook 2016 година. Можам правилно да пристапам до сите мои пораки со прилозите. Но, кога ќе ги конвертирам пораките во PST датотека, недостасуваат неколку прилози. Тоа особено се случува со овие слики како прилози. Како да се реши ова?
 2. D

  Itnoo problem so logiranje na meil

  Decki pls help koj znae,mi se skrsi ekranot na telefonot na koj sum logiran na meilovite ,sega ne mozam da vidam nisto bidejki ne raboti ekranot.Ne mozam da se logiram od nieden drug telefon ili komjuter bidejki mi dava deka na meilot e praten account key za logiranje koj se razbira ne mozam da...
 3. ernesto

  Проблем со Yahoo Mail кој е хакиран - Како да се врати истиот ?

  Мојот пријател има проблем со Yahoo Mail кој е хакиран. Незнам како да го врати истиот. Нема оставено друга email адреса, не ги знае безбедносните прашања што ги има оставено бидејки mail-от го има направено уште 2005 година. Инаку со истиот mail се најавува на Facebook. Прашањето ми е каде да...
На врв Дно