• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

маѓија

  1. Oktar

    Продадено Apple Keyboard A1314

    Тастатурата е практично некористена, 98,7% од времето дреме во фиока и од тие причини си реков (во себе, не на глас), а да ја продадам... Исправна е целосно, работи на две АА батерии и користи блутут протокол за комуникација. Работи и со мек и со ПЦ. Релативно тивка, фини дугмиќи... За споредба...
На врв Дно