Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mafia 3

  1. Cyb3rAng3l

    Која игра да купам ?

    Само што се регистрирав на форум-ов и сакам да кажам ЗДРАВО на сите :D Утре ми пристига ПС4 Слим, па сакав слушнам од вас која игра е подобра да ја купам и зошто. Mafia 3 или Battlefield 1 ? Огромен фан сум и на Battlefield серијалот и на Mafia серијалот :D 70-30 сум за Battlefield само заради...
На врв Дно