Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macedonian

 1. zeroscience

  Sielco Analog FM Transmitter 2.12 Cross-Site Request Forgery

  <!-- Sielco Analog FM Transmitter 2.12 Cross-Site Request Forgery Vendor: Sielco S.r.l Product web page: https://www.sielco.org Affected version: 2.12 (EXC5000GX) 2.12 (EXC120GX) 2.11 (EXC300GX) 2.10 (EXC1600GX) 2.10...
 2. Enquito

  Duolingo - Македонски јазик

  Ја отворам оваа тема поттикнат од брзото растење на апликацијата Duolingo, инаку за тие што не знаат ова претставува најголема бесплатна алатка за учење јазици, се вратив сега пред неколку дена на апликацијата, после подолга пауза па видов дека додале многу јазици меѓу кои Свахили и Клингонски...
На врв Дно