• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

macbookpro15touchbar2019

  1. vladealfagv

    Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019

    Дечки, Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019 (по можност силвер и неисправен/оштетен или заклучен на iCloud). Предност имаат уредите кои ќе бидат физички оштетени/неисправни, вклучувајќи и од вода, заклучени на iCloud и немора да има дополнителни акцесоари (како кутија...
На врв Дно