• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbookpro15touchbar

  1. vladealfagv

    Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019

    Дечки, Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019 (по можност силвер и неисправен/оштетен или заклучен на iCloud). Предност имаат уредите кои ќе бидат физички оштетени/неисправни, вклучувајќи и од вода, заклучени на iCloud и немора да има дополнителни акцесоари (како кутија...
На врв Дно