Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbookpro

  1. Се продава - MacBook Pro (Retina, 13-inch,Early 2015)‎

    Се продава - MacBook Pro (Retina, 13-inch,Early 2015)‎

    MBP 13.3 RETINA/2.7GHZ/8GB/512GB FLASH Уредот е максимално сочуван и одржуван, преинсталиран е со два оперативни системи: (Лиценциран Windows 11 и Mac OS Monterey) Повеќе податоци за конфигурацијата во прилог: CPU: Speed: 2.7 GHz Type: intel Core i5 (5th Gen) (Broadwell) Model: 5257U Cores: 2...
На врв Дно