Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbook12retina

  1. Се продава - MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016)‎ SPACE GRAY/1.2GHZ/8GB/512GB

    Се продава - MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016)‎ SPACE GRAY/1.2GHZ/8GB/512GB

    Се продава MacBook (Retina, 12-inch, Early 2016) [Првиот MacBook со ретина дисплеј и USB C полнач] , погоден за канцелариско работење и истиот е користен за такви потреби. Перфектно сочуван и од првиот ден користен во нормални услови и со заштитни пластики/футроли. Повеќе податоци за...
На врв Дно