• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbook pro 15

 1. Oktar

  85W MagSafe 2 Power Adapter

  Продавам половен но речиси неупотребуван полнач за Apple Macbook-ци кои се компатибилни со MagSafe 2. Станува збор за појакиот, 85W моделот, не 65W. Еве и слика од него. Може да биде ваш за само 3230 денари! P.S. Каблето не е оштетено, нешто од што патат овие уреди, само е прљаво. P.P.S. Доаѓа...
 2. Oktar

  Продадено MacBook Pro Mid 2015

  Има ли некој заинтересиран за MacBook Pro Mid 2015, купен во Февруари 2016та по цена од 155.000 денари од iStyle, најјакиот модел во понудата. Лаптопот е целосно исправен, без дефекти, никогаш сервисиран, никогаш паѓан и слично. Доаѓа во оригинална кутија и два полначи (само полначот е 7000...
На врв Дно