Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

macbook air 2018 retina

  1. Нема Слика

    Macbook Air Retina 2018 13”

    Се продава Macbook Air Retina 2018 - 13” Конфигурација Intel i5 - 8гб РАМ - UHD 617 графика. 128GB SSD Лаптопот е супер сочуван, користен само за работа, го добивате комплет со Magic Mouse и Dongle USB / HDMI Port. 700 EUR Линк до реклама5: https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4384676
На врв Дно