Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mac

 1. MacBook Pro (15-inch, 2017)

  MacBook Pro (15-inch, 2017)

  Се спрема за продажба MacBook Pro (15-inch, 2017) потребна е проценка за да се оформи цена. Уредот е во одлична состојба со траги од користење(Минимални). Battery cycles: 465 Retina display Display:15.4-inch (diagonal) LED-backlit display with IPS technology; 2880-by-1800 native resolution at...
 2. jvelk

  MacBook Air 13in M1/8GB/256GB

  jvelk додаде нов оглас: MacBook Air 13in M1/8GB/256GB - 55.000 ден. Видете го целиот оглас...
 3. MacBook Air 13in M1/8GB/256GB - Нов

  MacBook Air 13in M1/8GB/256GB - Нов

  Продавам SpaceGray MacBook 13inch со M1 процесор, 8GB RAM и 256GB SSD. Купен од iStyle на 17.09.2022. Гаранција има 2 години (1 година интернационална + продолжена 1 година локална од iStyle) Мекбуков оди комплет со полнач, кутијата оригинална, дополнителната гаранција, надворешниот заштитен...
 4. Mac mini (2018)‎ 3.6GHZ,4C,I3,256GB SSD,32 GB 2667 MHz DDR4

  Mac mini (2018)‎ 3.6GHZ,4C,I3,256GB SSD,32 GB 2667 MHz DDR4

  Се продава Mac mini (2018) (Small Desktop Computer), погоден за канцелариско работење и истиот е користен за такви потреби. Перфектно сочуван, надограден со 32GB рам меморија, и гаранција до 04.12.2023 година. Повеќе податоци за конфигурацијата во прилог: Processor 4-Core 3.6GHz quad-core...
На врв Дно