• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ma620p

  1. gremlin

    CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER

    Се продава кулер за процесор - Cooler Master MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER Користен одприлика година дена во одлична состојба со сите додатоци. Се работи за следниот модел: CoolerMaster MASTERAIR MA620P with RGB CONTROLLER Цена: 2800 контакт тел: 077-773-015
На врв Дно