Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

m5000

  1. Costigan_Jr

    Quadro M5000 8GB

    Продавам графичка карта Quadro M5000 8GB GDDR5 ECC, во одлична состојба и моментално ја користам. Планирам да правам надградба, па било која од двете картички да се продаде ( Quadro K5200 ), таа што ќе остане ќе биде повлечена од продажба. ::: Информации ::: ::: Видео ...
На врв Дно