• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

m42

  1. -Ata-

    Canon EOS M6 **MINT*

    Продавам Canon EOS M6 , состојба MINT. + со кит објектив 15-45mm F3.5-6.3 + ЕОС на М42 адаптер (за vintage објективи) + објектив Zenitar 50mm/F1.7 (М42) + објектив Pentacon 29mm/F2.8 (М42) + LowePro Торба + 2x заштита за екранот Апаратот е купен во април 2018 нема начин да извадам информација...
На врв Дно