Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

м.2

  1. Нема Слика

    Проценка HP 15-BS115NV

    Барам проценка за лаптопот па ќе видиме дали ќе оди на продажба. Купен е 2017 или 2018 не сум баш сигурен од Грција. Лаптопот така ми стои од кога е купен, се вкупно дали 20пати го имам вклучено. Спецификации: CPU: i7-8550U RAM: 16GB DDR4 GPU: Radeon 530 4GB M.2: SanDisk 128GB + SSD Kingston...
На врв Дно