Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

m1 chip

  1. DonFrozex

    Продавам Macbook Air М1 13.3" 2021

    Планирам да го дадам персоналниов Мек, пошто 99% од времето го користам службениот, и овој ми малтене стои во фиока. Ова може да се потврди и по колку е користен, односно колку battery cycles има. Лаптопот е козметички 10/10, нема никакви оштетувања или проблеми по него. Купен од MediaMarkt...
На врв Дно