Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

m-audio bx5

  1. Нема Слика

    Купувам мониторски звучници

    M-audio BX5 , BX8 , JBL305 ,Behringer TRUTH B2030A или нешто слично, Понудете користено во одлична или добра состојба... Поздрав
На врв Дно