• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lypertek tevi buds ears ушиња

  1. Oktar

    Продадено Lypertek Tevi True Wireless

    Здраво... како што може да претпоставите од насловот, продавам слушалчиња Lypertek Tevi. Слушалчињата си се супер, немам замерки за нив, јас сум крив за нашето раскинување. Имено, не ми чинат ушите, не трпат ин иар слушалчиња и цело време ми паѓаат без разлика како гумички или сунѓери да ставам...
На врв Дно