• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lypertek tevi buds ears ушиња

  1. Oktar

    Продадено Lypertek Tevi True Wireless

    Здраво... како што може да претпоставите од насловот, продавам слушалчиња Lypertek Tevi. Слушалчињата си се супер, немам замерки за нив, јас сум крив за нашето раскинување. Имено, не ми чинат ушите, не трпат ин иар слушалчиња и цело време ми паѓаат без разлика како гумички или сунѓери да ставам...
На врв Дно