• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lumia 950

  1. HumantMagician

    Microsoft Lumia 950

    Јас сум прилично нов на форумов, па сакав да слушнам мислење околу купување на нов телефон. Морам да напоменам дека сум фан на Microsoft и дека користам веќе една година Lumia 640 и сум презадоволен. Сакам да го сменам со Lumia 950, па се обратив прво во Телеком, но цената е превисока - 36 990...
На врв Дно