• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ltd

  1. Skipper8

    Внес на UK LLP во Централен Регистар

    Дали некој има отворено странска фирма и регистрирано кај нас во централен регистар? (https://www.crm.com.mk/mk/uslugi/izvrsham-upis-ili-zavrsham-obvrska/prijavi-investitsii-i-vlozhuvanja/upis-na-direktni-investitsii-rezidenti-vo-stranstvo?idV=6855) Проблемот е што отворам UK Limited Liability...
На врв Дно