• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lowepro

 1. l1d0v1c

  Lowepro Fastback BP 250 AW II

  Се продава Lowepro BP 250 AW II ранец купен во PixPlus пред речиси 3 години. Нема никакви оштетувања, сите патенти си работат одлично, задната подлога е сеуште исправена, а последнава година дена не е користен воопшто. Подетално инфо за се околу ранецот и неговите прегради на следниов линк...
 2. Oktar

  Продадено Продавам Lowepro Fastpack 350 AW

  Продавам ранец за DSLR модел Lowepro Fastpack 350 AW во супер состојба, целосно исправен, не е дека има што да се расипе, али сакам да кажам здрав, никаде искинат и оштетен. Ранецот е голем, крепи 17ка лаптоп и собира доста опрема. Го продавам затоа што зедов друг, малку посоодветен за ФФ ДСЛР...
На врв Дно