• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lossless

  1. Глупав

    Музика Музика славен да бидам

    Знам дека за некое време и ние ќе станиме ко оние странцине и дека најверојатно ќе слушаме преку Spotify или Google Play или Deezer или нешто слично ама сепак сакам да си имам offline архива... па ме интересира каде можам да најдам некоја lossless FLAC формат на Македонска Музика... друго...
На врв Дно