Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

лошо искуство

  1. bxxxn

    Лошо искуство со Техномаркет

    Имено во моментот не сум во МК и како и се поквари стариот телевизор на мајка ми која живее во еден од поголемите градови вон Скопје во урбана средина можеби околу 1 км оддалечена од продавницата на Техномаркет. Разгледав онлајн што има продавници и од доста места каде можеше да се нарача...
На врв Дно