Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lol

 1. Нема Слика

  Razer DeathAdder Essential Optical Green

  Се продава горенаведениот стаорец во одлична состојба, користен година време. Треба да има уште гаранција али не можам да ја најдам. Цена: 800 денари.
 2. M

  Problem so League of Legends FPS drops Pomosh!

  Igram LoL ja igrav na windows 7, 8.1 sea i na 10ka i koa ke pocnam so gejmot imam 180+ fps i so tek na vreme dur igram koa ke se spawnat kripci mi pagja na 110-130 i na kraj pagja duri i do 85 e neznam zaso e ova sea ke recete ako imas 60+ fps mozes komontno da igras ubavo ali pak ne e toa toa...
На врв Дно