Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech z-2300

  1. Logitech Z-2300 THX-Certified 2.1 Speaker System with Subwoofer

    Logitech Z-2300 THX-Certified 2.1 Speaker System with Subwoofer

    Се продава Logitech Z-2300 THX-Certified 2.1 Speaker System with Subwoofer, во одлична исправна состојба со минимални козметички гребаници. 400W of peak power (200W RMS) Connectivity Technology - Cable Connectivity Technology - Wired System Components - 2.1 Speaker System Product Type -...
На врв Дно