• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

logitech mx master 3

  1. gokica

    Купено Купувам Logitech Master MX 3

    Нов е на пазарот ама ако имате Logitech MX Master 3 и се пишманите зошто сте го земале пишете. Би го купил чисто да пробам и споредам со Marathon 705 за моите потреби. Не дека нешто ќе ми промени значајно ама да си направам да ми биде интересно. Благодарам
На врв Дно