Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech k800

  1. Продавам 2 тастатури Logitech K800 и Gigabyte K7100

    Продавам 2 тастатури Logitech K800 и Gigabyte K7100

    Проценка, па продажба на 2 тастатури. Logitech K800 Gigabyte K7100 Gigabyte е купена од Анхоч, речиси не е користена, стоеше во фиока како резерва. Logitech е купена од член на форумов, но не ми легна многу па остана и таа да биде резерва :) Купив Logitech MX keys, па овие две одат на продажба...
На врв Дно