Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech g604

  1. l1d0v1c

    Продадено Logitech G604

    Се продава Logitech G604 Lightspeed Wireless Gaming Mouse, купен од @Oktar. Причината поради која се продава е дека никогаш не ми легна на рака, особено делот каде што лежи палецот. Долги години сум на MX Master, мислев ќе ми легне и овој маус (бидејки имаат сличен дизајн), но еве по неколку...
На врв Дно