Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech g502

  1. Logitech G502 Proteus Spectrum

    Logitech G502 Proteus Spectrum

    Vo solidna sostojba, raboti besprekorno. Doaga so site tegovi. Osteten e kabelot, potocno zastitnata obvivka e razjadena (mrezata). Skoro 3 godini ne koristen. Nikola 070321822
На врв Дно