Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech g29

  1. Нема Слика

    Logitech G29 + Shifter

    Се продава одлично сочуван волан Logitech G29 и мењач Кај мене е нешто повеќе од 7 месеци од кои последните 2 месеци е вклучен само 2 пати поради реновирање. Цената е 14500 и истата не е фиксна
На врв Дно