Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech g25

  1. Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

    Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

    Logitech G25 Racing Wheel (волан, рачен+секвенционален мењач и 3 педали) користен, со минимални знаци на употреба, целосно функционален. Доаѓа со фабричка кутија и сите потребни кабли/адаптери. Едниот држач на воланот бил претходно скршен и направен е нов 3Д принтан.
На врв Дно