Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logitech g pro x

 1. Logitech G Pro X Headset

  Logitech G Pro X Headset

  Koristeni 2 godini, vo vizuelna sostojba kako novi. Pominata garancija. Ne raboti desnata slusalka, se rasipa 2 dena posle izminuvanje na garancijata. Veruvam moze da se popravi ako na nekoj mu se zamara. Nikola 070321822
 2. Слушалки Logitech G Pro X 7.1

  Слушалки Logitech G Pro X 7.1

  Се продаваат нови отпакувани слушалки Logitech G Pro X. Купени минатиот месец, отпакувани и пробани вкупно 1 час, ги продавам бидејќи не ми одговараат за специфична намена. Звукот и квалитетот на микрофонот се одлични, X верзијата е со USB DAC-от така што има многу опции подесување преку G Hub...
На врв Дно