Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

logi

  1. Logitech k375s (Choarcoal edition), multi-device тастатура

    Logitech k375s (Choarcoal edition), multi-device тастатура

    Multi-device keyboard, со конекција преку logi unifying receiver или bluetooth, до 3 уреди. Во добра состојба и тастатурата и држачот, без оштетувања и дефекти. Сивата верзија, обичната е со бели копчиња и бел држач. Исти layout како на сликата.
На врв Дно