Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

љубомир стефанов

  1. Avid

    Туторијал Data mining со Octoparse, Honeyland номинација за Оскар? и малку Excel

    Предговор: Ова сигурно не е најдобро, најбрзо и најефикасно решение за „проблемот“ за кој е темава. Не сум експерт, сигурно поупатените ќе забележат можност за подобрување во одредени делови. А тоа се гледа и во проблемите што ќе произлезат. :D Здраво, Неверојатно многу се радувам што оваа...
На врв Дно