• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

livesafe

  1. Lokvan

    McAfee LiveSafe, впечатоци и краток опис

    Вчера инсталирав McAfee LiveSafe. Еве првични впечатоци и мислење... - Фалат опции за подесеување. На пример, exclude може само за фајл ама не и за фолдер/и. - При on-demand или real-time скенирање не може да се подеси акција за најдениот „престапник“. Може само после од карантин да се вратат -...
На врв Дно